АПОСТИЛЬ ТА ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ

Апостиль Мінюст
350 грн - фізособи
850 грн - юрособи 

Апостиль МЗС
1000 грн - 1 тиждень
600 грн - 4 тижні

Апостиль МВС
850 грн - 3 тижні 

Штамп «Апостиль»
(Міністерство освіти і науки)
3 дні (1 день у Міністерстві, 2 дні доставка) – 2380  грн
1 тиждень (3 дні у Міністерстві, 2 дні доставка) – 1490 грн
3 тижні (11 днів у Міністерстві, 2 дні доставка) – –1180 грн
Доки старого зразка та довідки під запит:
23 р.днів –1480 грн
2 місяці – 1055 грн

Апостиль Мінюст, переклад, апостиль
від 1200 грн./документ

Апостиль МЗС, переклад, апостиль
від 1910 грн

Апостиль - це офіційне підтвердження легальності підпису, печатки або печаті на документі, що видано в одній країні, для використання в іншій країні. Ця важлива процедура дозволяє забезпечити визнання документів за кордоном, таких як дипломи, свідоцтва про народження, шлюбу та інші офіційні документи.

У Луцьку та по всій Волинській області, наші послуги з апостиль проходять швидко та ефективно, допомагаючи вам з легалізацією документів для використання в будь-якій країні світу.

Звертайтеся до нас для отримання допомоги з процедурою апостиллю, і ми з радістю надамо вам всю необхідну підтримку та відповімо на всі питання, що виникають в процесі. Наша команда експертів гарантує, що ваші документи будуть готові до успішного використання за кордоном, допомагаючи вам здійснити всі ваші міжнародні плани.

Атестати з додатками, дипломи з додатками, архівні довідки, довідки, свідоцтва про закінчення школи, навчальні плани, дипломи кандидата наук, доцента, професора тощо. Вартість проставлення апостилю.